kiddiua - це інтернет-магазин сучасних інноваційних та стильних  дитячих колясочок, годувальних крісел та автокрісел бренду Hot mom, DsLand, FooFoo, Aulon...
Нам вже близько 2-ох років. Ми активно почали працювати в інтернет-індустрії (instagram, olx, prom.ua.  і практично на всіх маркетплейсах України), ось вже створили офіційний сайт і на цьому не зупиняємось і знаходимось на етапі розробки дитячого магазину шоу-руму. За цей час навчились створювати максимально вигідні і комфортні умови для своїх клієнтів, адже  маємо справу з молодими, новоспеченими батьками, зокрема майбутніх мам, які знаходяться чи не в найкращому періоді їхнього життя, тому наша задача - створити належні умови і допомогти у виборі функціонального, безпечного, правильного та якісного транспортного засобу для майбунього малюка, а ще й найти підхід для найвибагливіших матусь та татусів. А ми це вміємо і практикуємо!
Товар постачається безпосередньо з фабрики (Китай) до нашого складу, який знаходиться 20 км від м.Чернівці. Тому тим, які живуть поблизу нашого регіону сміливо можна приїхати і оглянути колясочку вживу! Працюємо також на опт і дропшипінг.

Про товар, бренди та асортимент
В нашому інтернет-магазині предаствлений вибір таких брендів колясочок, як:
Hot mom, FooFoo, Aulon-які являються бюджетними аналогами популярним іспанським колясочкам Mima Xary, відповідно дорожчих та Dsland-аналог Stokke. Вважаємо, що придбавши хороший, не менш якісніший аналог за приємною ціною, ви не тільки зекономите, але й будете задоволені своєю інвестицією у такий класний, надійний та зручний транспорт для малюка.

В наявності:
-коляски 2в1 та 3в1(+автокрісло)
Hot mom
DsLand V4 та  V6
FooFoo Vings
Aulon
-автокрісла
-годувальні кріселка Hot mom
-дитячі конверти Elodie Details
І це ще не все, попереду-набагато більший асортимент;)