Всі тати і мами мріють, щоб їх малюків з моменту народження оточували тільки красиві, сучасні, зручні і безпечні речі. У 2017 році ми вирішили створити інтернет-магазин Kiddiua, завдяки якому батьки зможуть задовольнити будь-які запити на придбання якісних дитячих колясок, автокрісел для перевезення малюків, стільчиків для годування.

Kiddiua пропонує найнеобхідніші товари для дітей від народження до трьох років. У нашому каталозі великий асортимент продукції відомих брендів: Cybex, Hot Mom, DSLAND, FooFoo, AULON, Junama, Tako, iBebe, Invictus, Roan та ін. Всі колясочки, крісельця і стільчики – найвищої якості, сучасні, практичні, надійні і красиві. У переліку також значиться ряд інноваційних моделей для тих, кого приваблюють нестандартні речі.

Тепер, щоб купити популярні в усьому світі коляски, наприклад, Mima Xary або Stokke, не потрібно відправлятися в Іспанію і витрачати багато грошей. Українським користувачам стали доступні їх відмінні аналоги, виготовлені на фабриках Китаю і Польщі. До того ж, купуючи якісний товар за доступною вартістю, можна значно заощадити. Завжди у наявності наступні товари для найменших:

  • Коляски дитячі 2 в 1
  • Коляски дитячі 3 в 1
  • Коляски для двійні
  • Автокрісла
  • Стільчики для годування.

За п'ять років роботи ми виробили максимально прийнятні, найвигідніші умови співпраці для користувачів. Kiddiua розуміє, що основна частина наших покупців - молоді батьки, не досвідчені в багатьох питаннях вибору правильних, функціональних, безпечних і високоякісних дитячих транспортних засобів. Тому прагнемо завжди допомагати татам і мамам, щоб колясочка або автокрісло для їх малюка виявилося ідеальним.

Наша перевага в тому, що весь товар прибуває безпосередньо з заводу-виготовлювача на склад, розташований на відстані 20 км від м. Чернівці. У користувачів, які проживають поруч із зазначеним регіоном, є реальна можливість оглянути коляску, крісло або стільчик перед покупкою.

Стежити за оновленнями, дізнаватися про новинки асортименту завжди доступно не тільки на сайті компанії, але також у соціальних мережах Instagram і Facebook. Всі перераховані товари представлені на великих торгових інтернет майданчиках Rozetka, Prom, Hubber. Ми працюємо не тільки в роздріб, можливі оптові продажі, дропшіпінг. З будь-яких питань, що цікавлять можна звертатися за вказаними на сайті телефонами або отримати детальну консультацію через Viber та Telegram.

В даний час ми активно працюємо над здійсненням головних цілей – розширенням асортименту продукції та відкриттям дитячого шоу-руму. Залишайтеся з нами, щоб завжди бути у курсі останніх новинок.

Власник цього сайту є компанія Smart Freelance Group LLP